روانشناسی

تست شخصیت شناسی

 

نوشته های مشابه

 

جواب:

۱_ آرزوی شما را برای خلق کردن، ساختن و آفریدن بینهایت و نامحدود است. از زمان کودکی متوجه شده اید قوه تخیل قویی دارید. رویاها و برنامه های شما برای آینده تمام نشدنی است و هر روز هزاران آرزو و هدف به ذهن شما هجوم می آورد. تا زمانی که به هدف مورد نظر خود که خوشبختی شما را به ارمغان می آورد دست پیدا نکنید آرام نمی‌گیرید.
با وجود این که بسیار خیال پردازی می کنید مراقب دنیای واقعی نیز هستید. به خوبی می دانید که برای آینده چه برنامه‌ای دارید و در تمام مراحل زندگی طبق نقشه ی قبلی پیش می روید.

۲_ این تصویر نشان دهنده شخصیتی قوی است که به طرز غیرقابل باوری تحت تاثیر احساسات قرار می گیرد. شما معمولاً هنگام تصمیم گیری آنچه که قلبتان می گوید را انتخاب می کنید. صداقت، سخاوتمندی و مهربانی از بارزترین ویژگی‌های شماست.
شاید کمی غیر قابل اعتماد باشید اما زمانی که شخصی به شما اعتماد کند به هیچ وجه باعث از بین رفتن این اعتماد نمی شوید.

۳_ شما نیاز دارید تا ذهن خود را درگیر کنید و همیشه از سطح هوشی بالاتر از متوسط برخوردار بوده اید و همین امر باعث شده است به نوشتن مقالات علمی، تحلیل آثار ادبی نویسندگان بزرگ و حل مسائل منطقی برای افزایش تحریک مغزی خود، روی آورید.
هیچ اتفاقی از ذهن تیز شما پنهان نخواهد ماند. فردی اجتماعی هستید و گروه دوستانه بزرگ دارید اما زمانی که تصمیم به انجام کاری میگیرید، ترجیح می دهید این کار را به تنهایی انجام دهید زیرا فکر می کنید بدون مزاحمت دیگران نتایج بهتری خواهید داشت.

۴_ برای شمایی که این تصویر را انتخاب کرده‌اید، آرامش و شکیبایی دوجانبه خیاطی زندگی به حساب می‌آید .همه کارهایتان را به ویژه تصمیم‌گیری‌های مهم با آرامش انجام می دهید، به همین دلیلی اکثر مواقع عملکرد موثر و پر منفعتی دارید.
عاشق بیرون رفتن و تفریح با دوستان خود هستید و از خط گذراندن و شریک عاطفیتان در یک عکس رمانتیک نیز بسیار لذت می برید.

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

  1. مطلب قشنگی بود اما سعی کنین این دست مطالب از منابع معتبری باشه مثلا تست های شخصیت شناسی موسسات تحقیقاتی یا دانشگاه های معتبر طراحی کرده باشند و اگر می دونین معتبر هست حتما منبعش رو بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!