سبک زندگیشغل و درآمد

بازاریابی شبکه‌ای چیست؟

بازاریابی شبکه‌ای چیست؟

بازاریابی شبکه‌ای یا نتورک مارکتینگ نوعی راهبرد فروش است که در آن، شرکت محصولات و خدمات خود را بدون واسطه و تبلیغات گسترده، مستقیم به دست مصرف کننده نهایی می‌رساند.
مشتری هم می‌تواند با فروش محصولات و خدمات شرکت درآمد کسب کند.
مجله Success (موفقیت)، نتورک مارکتینگ را یکی از قدرتمندترین روش‌های دسترسی به مشتریان دانسته و بازاریابی شبکه‌ای را در گروه پر درآمد ترین مشاغل دنیا دسته‌بندی کرده است.
در بازاریابی شبکه‌ای شما علاوه بر درآمدی که می‌توانید از فروش محصولات به دست آورید، می‌توانید با دعوت افراد جدید به شبکه بازاریابی‌تان و گسترش دادن آن، درآمد بیشتری نیز داشته باشید.

نوشته های مشابه

باورهای اشتباه درباره بازاریابی شبکه‌ای
*بازاریابی شبکه‌ای ≠ شرکت‌های هرمی.
بسیاری از افراد به خاطر ساختار هرمی شکل شبکه‌های نتورک مارکتینگ، آن را با شرکت‌های هرمی اشتباه می‌گیرند؛ اما نحوه عملکرد شرکت‌هایی که برای فروش محصولات و خدماتشان از راهبرد بازاریابی شبکه‌ای استفاده می‌کنند، کاملاً متفاوت از شرکت‌های هرمی است. شرکت‌های هرمی قانونی و شرعی نیستند و محصولات و خدمات نمی‌فروشند.
*بازاریابی‌‌ شبکه‌ای یک‌شبه شما را پولدار نمی‌کند!
در این کار شما با توجه به تلاشی که می‌کنید، زمان و انرژی که می‌گذارید، درآمد کسب می‌کنید؛ درنتیجه بخاطر اینکه زودتر از فرد دیگری به شرکت پیوسته‌اید درآمد بیشتری نخواهید داشت.
*بازاریابی ‌شبکه‌ای‌ به هیچ سرمایه‌‌ای نیاز ندارد!
هزینه‌‌های اولیه در این کار زیاد نیست، چون نیازی به دفتر کار و استخدام کارمند ندارید؛ اما برای تبلیغ محصولات و به فروش رساندن آنها باید هزینه کنید.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. برای اولین بار مطلب شما از نظر حجم و کلمات در اندازه مطلوب و قابل قبولی بود….پیشرفت خوبی دارید …انشاالله با انتخاب موضوعات بهتر مطالب عالی تری هم تولید خواهید کرد…ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!