تکنولوژی

اندازه های صفحه تلویزیون

اندازه صفحه نمایش اکثر دستگاه های الکترونیکی بر حسب اینچ اندازه گیری می شود. این مقاله به شما می گوید که اندازه صفحه نمایش های تلویزیونی در مقایسه با قد انسان چقدر است.

۱٫ تلویزیون های کوچک (از ۱۹ تا ۳۲ اینچ)

تلویزیون های با اندازه صفحه نمایش ۱۹ تا ۳۲ اینچ کوچک محسوب می شوند. آنها برای آشپزخانه، اتاق خواب و سایر مناطق کوچک مناسب هستند. خرید چنین تلویزیون هایی در صورتی که فاصله فرد تا صفحه تلویزیون از ۱٫۵ متر بیشتر نباشد، توصیه می شود.

محبوبیت ترین اندازه ها در این دسته ۲۴، ۲۸ و ۳۲ اینچ هستند.

۲٫ تلویزیون های متوسط ​​(از ۳۳ تا ۴۳ اینچ)

تلویزیون های با اندازه صفحه نمایش از ۳۳ تا ۴۳ اینچ، سایز متوسط ​​محسوب می شوند. آنها برای تماشای روزمره تلویزیون و فیلم در اکثر اتاق های نشیمن مناسب هستند. خرید چنین تلویزیون هایی اگر فاصله فرد تا صفحه نمایش از ۱٫۵ تا ۲٫۵ متر باشد، توصیه می شود.

پرفروش ترین تلویزیون در این دسته ۴۲ اینچ است.

۳٫ تلویزیون های بزرگ (از ۴۴ تا ۵۰ اینچ)

تلویزیون های با اندازه صفحه نمایش از ۴۴ تا ۵۰ اینچ بزرگ در نظر گرفته می شوند. آنها برای اتاق های بزرگ و برای کسانی که دوست دارند بازی های ویدیویی انجام دهند و فیلم ها را با وضوح بالا تماشا کنند خوب هستند. خرید چنین تلویزیون هایی اگر فاصله یک فرد تا صفحه نمایش از ۲٫۵ تا ۳ متر باشد، توصیه می شود.

محبوب ترین تلویزیون در این دسته ۴۸ اینچ است.

۴. تلویزیون های خیلی بزرگ (از ۵۵ اینچ)

تلویزیون های با اندازه صفحه نمایش ۵۵ اینچ یا بیشتر بسیار بزرگ در نظر گرفته می شوند. آنها برای مناطق بسیار جادار و همچنین برای کسانی که دوست دارند فیلم و تلویزیون را با وضوح بسیار بالا و در یک صفحه نمایش بسیار بزرگ تماشا کنند خوب هستند. خرید چنین تلویزیون هایی اگر فاصله فرد تا صفحه نمایش ۳ متر یا بیشتر باشد، توصیه می شود.

محبوب ترین تلویزیون ها در این دسته ۵۵ و ۶۵ اینچ هستند.

منبع ترجمه شده از سایت ۵minutecrafts.site

 

نوشته های مشابه

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
error: Content is protected !!